Зроднікова Катерина Володимирівнв

Зроднікова Катерина Володимирівна

Викладач

E-mail: zrodnykova.inyazdep@kart.edu.ua

 

Освіта: У 2001 року закінчила Горлівский державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Англійска, німецка мови та зарубіжна література».

У 2006 року закінчила Національну юридичну академію Україны ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

 

В рамках науково-методичної роботи Зродніковою К.В. видано та підготовлено до друку 4 навчально-методичних розробки, 2 статті та тези.

Додаткова інформація:

У 2011 р. на час підготовки до проведення Євро-2012 працювала на курсах іноземних мов для залізничних працівників.
https://scholar.google.com.ua/citations?user=TB2TnU8AAAAJ&hl=ru

http://orcid.org/0000-0001-5255-1128

 

Навчально-методичні розробки:

  1. Пономаренко К.В., Пономаренко В.Є.Методичні вказівки та контрольна робота №3 з текстами для додаткового читання для студентів 2 курсу факультету АТЗ заочної форми навчання (англ.мова).-Х.: УкрДАЗТ, 2009.
  2. Пономаренко К.В., Пономаренко В.Є. Методичні вказівки та контрольна робота №3 з текстами для додаткового читання для студентів 2 курсу механічного факультету заочної форми навчання (англ.мова).-Х.: УкрДАЗТ, 2009.
  3. Зроднікова К.В., Антонова В.Ф. Методичні вказівки з розвитку аналітичного читання за твором Charlotte Bronte “Jane Eyre” для студентів філологів 1 курсу ННЦГО (англійська мова).
  4. Зроднікова К.В., Нешко С.І., Дзюба О.А. Методичні вказівки з розвитку аналітичного читання за твором Jerome K. Jerome “Three men on the Bummel” для студентів філологів 2 курсу ННЦГО (англійська мова).

 

Статті та тези:

  1. Зроднікова К.В. Основні напрямки дослідження предметів штучного походження в сучасній лінгвістиці // Нова філологія. Збірник наукових праць.- Запоріжжя: ЗНУ, 2014.- №62 – С. 166-169.
  2. Зроднікова К.В. Найменування меблів як частини лексичної системи позначення предметів штучного походження в англійській та українській мовах // Одеський лінгвістичний вісник №5/2015.- Одеса, 2015. — С. 48-51.
  3. Зроднікова К.В. Полісемія найменувань предметів штучного походження(на матеріалі англійської, німецької, української та російської мов) // «Нове у філологіі сучасного світу»: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції: м.Львів, 27-28 червня 2014р. – Львів: ГО «Наукова філологічна організація «ЛОГОС», 2014. – С. 29-33.

 

Стажування: Харківський національний університет  міського господарства ім. О.М. Бекетова.

 

Член міжнародної спілки TESOL — Teachers of English to Speakers of Other Languages in Ukraine.

 

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

Дисципліна Код напряму підготовки, спеціальності / ОКР
1 англійська мова  Бакалавріат
2 Ділова англійська мова / Бакалавріат